JAK STRÁVIT
IDEÁLNÍ DEN?

Zřejmě neexistuje správná odpověď. Přesto jsme se rozhodli ji hledat. Lidé často touží po zážitcích a novém poznání. Jiní chtějí trávit čas v přírodě, s rodinou či přáteli. A někteří by nejraději prostě vypli a nedělali vůbec nic, jen si užívali dobré jídlo, klid a pohodu. My věříme, že tohle všechno si lze dopřát naráz. Na farmě.

#

FarmUp je snaha opět naučit lidi umění odpočívat. Je to útěk z uspěchaného města na klidný venkov, návrat ke kořenům a propojení člověka s přírodou. FarmUp je den strávený na zvířecí farmě, den plný zážitků, nových poznatků a skvělého jídla a pití.

ŽIVOT
SE ZVÍŘATY

Slovo farma se v dnešní době skloňuje stále častěji. Mnohdy se až zneužívá. Jak vlastně ale opravdová farma vypadá? Je to místo, kde převládá láska a respekt - k přírodě, k lidem a zejména ke zvířatům. Ta jsou zde chována šetrně a v důstojných podmínkách. Na farmě se samozřejmě také pracuje, dojí, krmí, kydá hnůj, vyrábí se zde skutečně bio masné, mléčné a jiné výrobky. Jezdí se i na koních, relaxuje a rozjímá. Přesvědčte se o tom sami a poznejte s námi tradiční českou farmu a život na ní.

# #

EXKLUZIVNÍ
GASTRONOMIE

Není krásného dne bez výborného jídla. A farma je zárukou, že se vám na talíř dostane opravdu to nejlepší, co české luhy a háje nabízí - od masa, přes zeleninu až po mléčné výrobky. A co teprve když to všechno projde rukama našemu šéfkuchaři Scottu Van Wagenenovi – zakladateli populární restaurace BlackDog? V otevřené kuchyni můžete sledovat jeho umění. Možná vás do vaření i zapojí. Rčení “V jednoduchosti je síla” pod jeho taktovkou platí dvojnásob. Dost už slov, tohle musíte zažít “na vlastní chutě”.

# #

JEDINEČNÝ
OPEN BAR

Zakládáme si na kvalitě, originalitě a maximálním pohodlí našich hostů. Náš bar všechny tyto zásady jednoznačně podtrhuje. Ať už je řeč o čajích nebo kávě, domácích limonádách, čerstvých moštech, nabídce výběrových vín nebo signature míchaných drincích ve farmářském stylu. To vše si můžete po celý den bezmezně užívat ve společnosti svých blízkých nebo našich barmanů, kteří vám o svém umění moc rádi blíže povypráví.

# #

KLID A
ODPOČINEK

Představte si to ticho, sem tam zakokrhání kohouta nebo bečení ovcí. Slunce, lesy, louky a zvířata kolem vás. Vzduchem se line vůně sena, dřeva nebo právě připravovaného jídla. Farma je ráj pro naše smysly a tím i ráj pro odpočinek. Načerpáte energii a získáte vnitřní klid při vyjížďce na koni. Trochu adrenalinu si pak užijete u střelby z luku nebo při řízení traktoru. U nás jste pánem svého času a můžete si dělat to, co zrovna chcete. Slova jako „povinnost“ nebo „muset“ tady neexistují. Tak toho využijte.

# #

Partneři projektu

Darujte svým nejbližším jedinečný odpočinek.
Na farmě, mezi zvířaty a s plným žaludkem.

Zakoupit poukaz