JSME PARTA, CO MILUJE
PŘÍRODU A DOBRÉ JÍDLO

Jsme parta přátel. Spojuje nás láska k přírodě a touha objevovat něco nového. A k tomu všichni doslova ujíždíme na dobrém jídle. Průnik těchto vášní jsme našli na farmě a v rámci projektu FarmUp. Každý jsme si v něm vybrali svou roli podle toho, co nás baví a v čem jsme zkrátka dobří.

 • DOMINIK A DAN

  CO-FOUNDERS
  FarmUp - CO-FOUNDERS

  Po společném organizování řady oslav a sportovních akcí s přáteli se Dominik s Danem rozhodli využít fungující chemii a pustili se do vlastního projektu. Sdílejí touhu po životě v rovnováze mezi prací a odpočinkem chcete-li zábavou. A tím vznikla myšlenka naučit takové rovnováze i ostatní. Spojuje je láska k fotbalu, elektronické hudbě a také jejich znamení. Oba jsou berani, absolutně zažraní do projektu. Ač je život v metropoli a jejím kulturním podsvětí baví, stejně tak rádi z města utíkají.

 • ADOLF

  Farmer
  FarmUp - Farmer

  Adolf je jedním z důvodů, proč Farmup vlastně vznikl. Jeho poutavá životní vyprávění učarovala autory projektu natolik, že se rozhodli je ve spojení s kvalitní gastronomií předávat dál. Adolf je workoholik s ohromně zajímavým životopisem, majitel farmy, kterou v posledních letech buduje, ale především skvělý společník. Jeho prohlídky po farmě jsou tak oblíbené, že někteří neváhají a účastní se jich za den hned několikrát. Pevně věříme, že vás nadchnou úplně stejně.

 • Scott

  CHEF
  FarmUp - Chef

  Scott, přestože je newyorčan, mluví bezvadně česky. Slávu si v Čechách vydobyl proslulou burgrárnou BlackDog, kterou založil a šéfoval kuchyni. Před tím ovšem sbíral inspiraci po celém světě. Cestoval a vařil v Mexiku, Peru, Libanonu nebo Vietnamu. Jeho prioritou jsou vždy kvalitní čerstvé suroviny od pečlivě vybraných dodavatelů. Scott miluje přímý kontakt se strávníkem, proto myšlenku vařit v otevřené kuchyni na farmě okamžitě přijal za vlastní. Při vaření si přirozeně uvědomuje ekologickou odpovědnost a v kuchyni se snaží o co nejmenší nejlépe žádnou “ekologickou stopu“. Proto razíme koncept lokálních surovin a co možná nejšťastnějších zvířat.

 • VERČA,
  JONÁŠ A TADEÁŠ

  Service
  FarmUp - Service

  To, že je u nás zákazník opravdu vždy na prvním místě, je zásluha především sehraného servisního týmu. Roky zkušeností v top gastronomických projektech pro nás nejsou hlavním kladem této trojice. Tím je samotná snaha vždy s úsměvem vyhovět každému zákaznickému požadavku. Vybrali jsme pro vás silně extrovertní partu, pro kterou neexistuje jiná než skvělá nálada. Nerozlučnou dvojici Tadeáše s Jonášem doplňuje Verča, která dodává tolik nutný dámský vhled.

 • MATĚJ A PÉŤA

  Bartenders
  FarmUp - Bartenders

  Když se projekt začal připravovat, o barmanech jsme měli ihned jasno. Matěj s Péťou tvoří sehraný tým, ošlehaný jak každodenní barmanskou prací, tak účastí na spoustě gastronomických akcí. Stále s úsměvem na tváři, stále s nadšením vymýšlet nové kombinace drinků a v neposlední řadě také s chutí předávat taje svého řemesla dál našim hostům. Využijte tuhle šanci a pobavte s kluky třeba o karibských rumech, irské whisky nebo českých vínech. O svém oboru vědí téměř vše a nechtějí si to nechávat pro sebe.

Poznejte nás osobně
na následující akci FarmUp.

Přehled akcí

Sledujte FarmUp na Instagramu