FARMUP NA MÍRU

Není nutnost se držet našich konceptů a termínů. Akci na farmě moc rádi připravíme přesně podle vašich přání, chutí a představ. Ať už jste parta přátel, rodinná sešlost, firemní tým nebo obchodní partneři. Na filozofii akce ale v každém případě trváme - žádné starosti, výborné jídlo a odpočinek v krásném prostředí.

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA
FARMUP NA MÍRU
FARMUP NA MÍRU - TEAMBUILDINGY A ŠKOLENÍ
FARMUP NA MÍRU - SVATBY A OSLAVY

SVATBY A OSLAVY

Přijeďte k oltáři na koni. Nebo radši na traktoru? Stolování mezi balíky slámy a kolem pobíhající ovce a krávy. Farma nabízí nevšední možností pro nádhernou svatbu, neobyčejnou oslavu i jinou veselku. Ve spolupráci s vámi nebo vybranou agenturou zajistíme vše od venkovních i vnitřních prostor, jejich výzdoby, přes program až po náš výborný catering a profesionální bar.

CHCI SLAVIT NA FARMĚ
FARMUP NA MÍRU - CATERING

CATERING

Ačkoliv obvykle vaříme a odpočíváme v autentickém prostředí farmy, moc rádi s naší kuchyní a všemi čerstvými surovinami dojedeme i za vámi. Jakékoliv oslavě, večírku nebo i větší společenské akci přidáme na originalitě a pohodové atmosféře. Ozvěte se a na míru pro vás sestavíme a s radostí uvaříme farmářské menu a zajistíme jedinečný bar se stylovými drinky.

CHCI FARMÁŘSKÝ CATERING

Uspořádajte vaší akci u nás na farmě.

Kontakujte nás

Sledujte FarmUp na Instagramu